دیگ بخار

خانه / محصولات / دیگ بخار
ديگ بخار

دیگ های بخار

بویلر های فایرتیوب (Fire Tube Boiler) شامل لوله های فولادی بلندی هستند که گازهای داغ تولید شده در کوره ی آنها، از درون این لوله ها عبور کرده و آبی که باید به بخار تبدیل شود، اطراف آنها جریان داشته و سیرکوله می شود.

دیگ های بخار در صنایع مواد غذایی، صنایع داروسازی، صنایع شیمیایی، نیروگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. دیگ های بخار این شرکت در ظرفیت هایی از ۵۰۰ کیلو گرم بخار در ساعت تا چندین تن در ساعت بخار تولید می شوند.

لازم به ذکر است که دیگ های بخار شرکت صنایع وستوی تا ظرفیت ۱ تن بخار به صورت عقب خشک     (Dry Back) و ظرفیت های بالاتر از آن به صورت عقب خیس (Wet Back) طراحی و ساخته می شوند.

مشخصات فنی دیگ بخار وستوی

سیستم ساخت به دو صورت عقب خشک (Dry back) و عقب خیس (Wet Back) طبق استاندارد BS-2790 انگلیس و استاندارد ۴۲۳۱ ایران و برای فشـار کاری  ۱۰ بار طراحی و تولید و با فشـار ۱۶٫۵ بار تست هیدرو استاتیـک انجام میگیرد. دیگ های فوق از نوع Fire Tube و به صورت سه پاس می باشند.

توضیح این که این شرکت با داشتـن کادر مجـرب و متخصص خـود ، بنا به درخواست، توانایی طراحی و ساخت دیگ های بخار با ظرفیت بالاتر از ۱۰ تن و فشار کاری بیش از ۱۰ بار را نیز دارد.

مشخصات ساختاری دیگ بخار وستوی

جنس کلیه فولاد مصرفی در بدنه (شل)، کوره و شبکه ها طبـق استـاندارد، ۱۷Mn4 یا A516 – Gr70 و کلیه لوله های آتشخوار مصرفـی در بین دو شبکـه طبـق استاندارد ST 35.8 مـی باشد. کلیه قسمت های دیگ توسط دستگاه جوش تمام اتوماتیک زیر پودری و با استفاده از الکترود مخصوص ۷۰۱۸ جوشکاری شده و در نهایت از کلیه خطوط جوشکاری شده آزمایشات و تست های غیر مخرب رادیو  گرافی و التراسونیک بعمل می آید. دیگ فوق جهت بازدید و تعمیرات احتمالی دارای دریچه های Hand Hole ،Man Hole و Mud Hole می باشد. کلیه فلنج های مصرفی از نوع استانـدارد PN 16 می باشـد. طراحـی و ساخـت درب های دیگ (جلو – عقب) لولایـی و بازشـو هستند که این امـر تعمیـرات احتمالی دیگ را آسانتر می کند. سیمان مصرفی از نوع فوندو فرانسه و شاموت مخصوص می باشد و جهت ایزوله حرارتی دیگ از پشم سنگ ایزو بـلانــکـت استفاده و در نهـایت دیگ فـوق بـا ورق آلومینیوم و یا استیل روکش نهایی می گردد.

جدول مشخصات فنی دیگ های بخار وستوی

محصولات هم رده

دیگ روغن داغ
هیتر روغن داغ
دیگ آب گرم
دیگ آبگرم
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ متن را عوض کنید captcha txt

برای جستجو شروع به تایپ کنید