مخازن استیل

خانه / محصولات / مخازن استیل

مخازن ذخیره

مخازن ذخیره به انواع مخازن هوایی و زمینی جهت ذخیره آب و مواد سوختی و صنعتی در پالایشگاهها، نیروگاه‌ها، پتروشیمی‌ها و سایر مکانهای صنعتی اتلاق می ‌شود که طبق استانداردهای API 620  و API 650  طراحی و ساخته می‌شود.

مخازن ذخیره – شرکت عالی پردازان

مخازن تحت فشار

   مخازن تحت فشار به مخازنی اطلاق می گردد که به منظور انجام فرآیند  بخصوص تحت فشار معین مورد نیاز باشد. در سـاخت چنیـن مخــازنی   می بایست دقت کافی به عمل آید . زیرا عدم دقت در جوشکاری ، انتخاب  صحیح مواد و … منجر به انفجار مخزن می گردد . در حقیقت مخــــازن  تحت فشار همانند یک بمب عمل نموده و فــاجعـه آمیز می باشد .شکل  اکثر مخازن تحت فشار استوانه ای یا کروی بوده کـــه فــرم استوانه ای  آن با کلگی کروی یا بیضوی یا کاسه ای قابل ساخت و  مونتاژ  می باشند .  طبق استاندارد های مرتبط، بعد از مشخص شدن پارامتر های اصلی یاد شده  ضخامت و مشخصــات هندسی و جوشکاری و جنس مواد تعیین شده با  امکانات کارگاهی نیـزتهیه می شود . اتصالات کنترل کننده  مختلفی نیز  روی مخازن تعبیـه می گردد .

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ متن را عوض کنید captcha txt

برای جستجو شروع به تایپ کنید


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vestuylance/public_html/wp-content/themes/vestuy/footer.php on line 223