دیگ آبگرم

خانه / محصولات / دیگ آبگرم

دیگ های آب گرم

دیگ آبگرم (Hot Water Boiler) یا بویلر آبگرم، یک مخزن تحت فشار می باشد که در آن سیال عامل تحت فشار، گرم شده و مورد استفاده قرار می گیرد. آب به عنوان سیال عامل بیش تر بویلرها  با ظرفیت حرارتی بالا توان ذخیره انرژی مورد نیاز را دارد.

دیگ های آبگرم در سیستم های گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد و با جاسازی آن در موتورخانه ساختمان می توان گرمایش محیط را تامین کرد. دیگ های آبداغ نیز از انواع دیگر بویلر ها هستند که در فشار های بالاتر، آب بالای ۱۰۰ درجه سانتی گراد تولید می کنند.

دیگ های آبگرم شرکت صنایع وستوی از ظرفیت ۲۰۰.۰۰۰kcal/h تا ۵.۰۰۰.۰۰۰Kcal/h  تولید می شوند.

دیگ های آبگرم و آب داغ از فشار ۲ بار تا ۲۰ بار تولید می شود. و معمولا در سیستم های گرمایش مرکزی (موتورخانه) برای تولید آبگرم رادیاتور، فن کویل، یونیت هیتر، گرمایش از کف و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگ های آبگرم شرکت صنایع وستوی تا ظرفیت  ۱,۰۰۰,۰۰۰kcal/h به صورت عقب خشک (dry back) و ظرفیت های بالاتر از آن به صورت عقب خیس (wet back) طراحی و ساخته می شوند.

مشخصات فنی دیگ آبگرم وستوی

سیستم ساخت به دو صورت عقب خشک (Dry back) و عقب خیس (Wet Back) طبق استاندارد BS-2790 انگلیس و استاندارد ۴۲۳۱ ایران و برای فشـار کاری ۱۰ بار طراحی و تولید و با فشـار ۱۶٫۵ ,۱۳ ,۱۰ بار تست هیدرو استاتیـک انجام می گیرد. دیگ های فوق از نوع  Fire Tube و به صورت سه پاس می باشند.

مشخصات ساختاری دیگ آبگرم وستوی

جنس کلیه فولاد مصرفی در بدنه (شل)، کوره و شبکه ها طبـق استـاندارد، ۱۷Mn4 یا A516 – Gr70 و کلیه لوله های آتشخوار مصرفـی در بین دو شبکـه  طبـق استاندارد ST 35.8 مـی باشد. کلیه قسمت های دیگ توسط دستگاه جوش تمام اتوماتیک زیز پودری و با استفاده از الکترود مخصوص ۷۰۱۸ جوشکاری شده و در نهایت از کلیه خطوط جوشکاری شده آزمایشات و  تست های غیر مخرب رادیو  گرافی و التراسونیک  بعمل می آید. دیگ فوق جهت بازدید و تعمیرات احتمالی دارای دریچه های Hand Hole ،Man Hole و Mud Hole   می باشد.

کلیه فلنج های مصرفی از نوع استانـدارد PN 16 می باشـد. طراحـی و ساخـت درب های دیگ (جلو – عقب) لولایـی و بازشـو هستند که این امـر تعمیـرات احتمالی دیگ را آسانتر می کند. سیمان مصرفی از نوع فوندو فرانسه و شاموت مخصوص می باشد و جهت ایزوله حرارتی دیگ از پشم سنگ ایزو بـلانــکـت استفاده و در نهـایت دیگ فـوق بـا ورق آلومینیوم و یا استیل روکش نهایی می گردد.

جدول مشخصات فنی دیگ های آبگرم وستوی

محصولات هم رده

دیگ بخار وستوی
دیگ بخار
دیگ روغن داغ
هیتر روغن داغ
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ متن را عوض کنید captcha txt

برای جستجو شروع به تایپ کنید